Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
22.03.2016
Державна пенітенціарна служба України

Працівники Новоселицького КВІ прийняли участь у районному методичному об’єднанні соціальних педагогів та психологів

18 березня 2016 року працівники Новоселицького районного відділу КВІ ВДПтСУ в Чернівецькій області прийняли участь у районному методичному об’єднанні соціальних педагогів та психологів закладів освіти Новоселицького району, який відбувся на базі Новоселицької гімназії.

На даному заході обговорювалась тема соціально-педагогічної направленості профілактичної та соціально-перетворювальної роботи соціальних педагогів.

Керівник районного відділу (сектору) кримінально-виконавчої інспекції підполковник внутрішньої служби Олександр Відман та психолог Вероніка Репужинська обговорили з присутніми напрямки взаємодії та співпраці в системі пробації, згуртованість дій у випадку відбування дітьми шкільного віку покарань, без позбавлення волі.

Для подальшої тісної співпраці та обміном досвіду в роботі керівництвом кримінально-виконавчої інспекції району запропоновано укласти угоду про співпрацю, а також систематично приймати участь в спільному проведенні методичних заходів.

Пропозиції щодо співпраці психологічної служби відділу освіти Новоселицької райдержадміністрації та районного відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області внесено в рішення методичного об’єднання.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »