Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
08.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

У Чернівецькій УВП № 33 відбувся «День відкритих дверей»

7 квітня 2016 року у Чернівецькій установі виконання покарань № 33 відбувся «День відкритих дверей» для родичів засуджених та громадськості. Під час візиту до установи гості мали змогу побачити як живуть їх рідні та близькі, які залишені для господарського обслуговування.

Окрім того відвідувачі завітали до кімнати довгострокових побачень, де мали змогу оглянути умови, створені для довгострокових зустрічей. Також в рамках заходу гості побували в харчоблоці, банно-пральному комплексі, котельні та православній церкві святої великомучениці Анастасії Узоришительниці, що діє на території виправного закладу.

«Дні відкритих дверей проводяться в установі постійно і мають на меті ознайомити родичів та громадськість з комунально-побутовими умовами, в яких проживають засуджені та ув’язнені. Окрім того гості можуть на власні очі побачити як працює установа та отримати від адміністрації відповіді на запитання, які їх цікавлять», - зазначив начальник Чернівецької УВП № 33 підполковник внутрішньої служби Петро Лисак.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »