Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
11.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

Психолог Новоселицького районного відділу КВІ взяла участь у тренінгу на тему: Профілактика розповсюдження ВІЛ-інфекції.

У період з 5 по 7 квітня 2016 року Міжнародним благодійним фондом «Альянс суспільне здоров’я» проведено тренінг на тему: «Профілактика розповсюдження ВІЛ-інфекції і інших соціально-небезпечних хвороб в середовищі підлітків, які ведуть ризикований образ життя (споживачі наркотиків, хлопців, які мають секс з чоловіками та підлітків, залучених до комерційного сексу)» Даний захід відбувся на базі санаторію Квеле Поляна, що на Закарпатті.

Чернівецьку область представили колеги по взаємодії КВІ ВДПтСУ в Чернівецькій області представила психолог Новоселицького районного відділу кримінально-виконавчої інспекції Віроніка Репужинська, Микола Басараб, начальник сектору ювенальної превенції ГУНП України в Чернівецькій області, Михайло Горук та Олександр Гаврилюк ? психологи Чернівецького БФ «Нова сім’я». Тренерами даного заходу – Ярославом Бляхарським (арттерапевтом) та Наталією Грищенко (лікарем-наркологом) у вичерпному порядку донесено до робочої групи наступні питання:

-Особливості підліткового віку. В чому ризик «підлітковості»? Фактори які впливають на ризиковану поведінку дітей-підлітків.

-Як спілкуватися з підлітками, які вживають наркотики, осіб, які залучені до комерційного сексу?

-Зниження шкоди і профілактика: причини і наслідки пов’язані з вживанням наркотиків, зайнятістю в секс роботі.

-Аутріч-метод соціальної роботи для різних груп підлітків, які практикують ризиковану поведінку.

-Профілактика передозування наркотиків у підлітків.

-Невідкладна долікарська допомога при передозуванні наркотиками.

-Відмінності проявів і видів першочергової допомоги при передозуванні різними групами наркотиків.

-Моделі підтримки для підлітків, практикуючих ризиковану поведінку «Соціальне бюро», «Сімейні конференції».

По завершенню навчання учасники тренінгу захистили опрацьовані навички та збагатившись новими знаннями отримали сертифікати про опанування програми. З новими силами та піднесеним настроєм повернулись до своїх робочих місць аби впроваджувати ново здобутий досвід в повсякденній роботі.

На базі кримінально?виконавчої інспекції ВДПтСУ в Чернівецькій області заплановано провести тренінгове заняття з групою підоблікових осіб вже 18 квітня цього року.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »