Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
15.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

У Чернівецькій УВП № 33 відбулося підведення підсумків службової діяльності за 1-й квартал 2016 року

14 квітня 2016 року в актовій залі Чернівецької установи виконання покарань № 33 відбулася оперативна нарада з підведення підсумків службової діяльності за 1-й квартал 2016 року. Керував нарадою начальник відділу ДПтС України в Чернівецькій області полковник внутрішньої служби Микола Онофрейчук.

Захід розпочався з доповіді начальника Чернівецької УВП № 33 підполковника внутрішньої служби Петра Лисака, який довів до присутніх інформацію про основні напрямки роботи установи протягом першого кварталу та подальші плани на поточний рік. Також керівник установи зазначив, що основні зусилля протягом минулого року були спрямовані на підтримку правопорядку в установі, покращення побутових умов утримання ув’язнених та засуджених, вдосконалення системи інженерно-технічних засобів охорони та посилення боротьби з проникненням до зони, що охороняється, заборонених предметів.

Про результати оперативної, соціально-виховної і психологічної роботи із засудженими, матеріально-технічного, медичного та кадрового забезпечення установи більше детальніше доповіли начальники відповідних підрозділів.

Після доповіді начальника установи та керівників підрозділів, начальник відділу ДПтС України в Чернівецькій області полковник внутрішньої служби Микола Онофрейчук детально проаналізував роботу установи протягом 1-го кварталу та визначив пріоритетні завдання за кожним напрямком роботи на 2016 рік.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »