Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
22.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

Привітання начальника відділу ДПтСУ в Чернівецькій області з нагоди 17 річниці утворення Державної кримінально-виконавчої служби України

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 18-ої річниці від дня утворення центрального органу виконавчої влади з питань виконання покарань!

У цей святковий день Нашого з Вам професійного свята щиро бажаю, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров’я та благополуччя, а кожен день відкривав для вас нові досягнення та здобутки. Зичу вам великого особистого щастя, довгих років життя, здійснення всіх планів, мрій та побажань.

Високо ціную ваш професіоналізм, компетентність, патріотизм та постійну готовність до виконання складних завдань. Впевнений, що працівники Служби завжди професійно, чесно і принципово виконують свої обов’язки, захищаючи законність, правопорядок та права людини.

Нехай вас завжди підтримують та надихають рідні люди, у ваших колективах панує мир і творча атмосфера, а доля дарує незрадливу вдачу, вірних та порядних друзів. Добра та злагоди вам і вашим родинам!

З повагою

Микола Онофрейчук,
начальник відділу ДПтС України
в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »