Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
22.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

У Чернівецькій УВП № 33 відбулися змагання з рукопашного бою

Нещодавно, згідно календарного плану фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області, у спортивній залі Чернівецької установи виконання покарань № 33 відбувся Чемпіонат з рукопашного бою серед співробітників органів та установ виконання покарань краю. Перемогу на ринзі виборювали співробітники Чернівецької УВП № 33 та Сокирянської виправної колонії № 67.

У першому турі змагань учасники продемонстрували техніку проведення прийомів самозахисту без зброї та знешкодження противника. Спортсмени, які виконали норматив І туру, пройшли до основного етапу змагань, де необхідно було показати своє бажання та волю до перемоги. Тут двобої проводилися в шести вагових категоріях за правилами рукопашного бою з дозованим контактом. Перед початком поєдинків головний суддя змагань нагадав спортсменам перелік дозволених до застосування прийомів та обмеження, які передбачені Правилами змагань. «Допускається нанесення ударів руками і ногами в голову, тулуб і зовнішню бокову поверхню стегна до нокдауну, больові, задушливі прийоми та утримання. Тривалість поєдинку – 5 хвилин чистого часу», – зазначив він.

Команди пенітенціаріїв були представлені найбільш підготовленими та досвідченими учасниками. Демонструючи високий рівень майстерності, витривалості та справжнього спортивного азарту, учасники намагалися максимально проявити себе та перемогти суперника, адже від виступу кожного залежав, як особистий, так і загальнокомандний результат.

За підсумками змагань перше загальнокомандне місце виборола команда Чернівецької установи виконання покарань № 33.

В особистому заліку перемогу отримали:

вагова категорія до 65 кг. – Роман Цвентарний ( Сокирянська ВК № 67);

вагова категорія до 70 кг. – Іван Болотенний, (Чернівецька УВП № 33);

вагова категорія до 75 кг. – Дмитро Александров, (Сокирянська ВК № 67);

вагова категорія до 80 кг. – Денис Люблінецький (Чернівецька УВП № 33);

вагова категорія до 85 кг. – Олександр Гандюк (Чернівецька УВП № 33);

вагова категорія понад 85 кг. – Віталій Іванський (Чернівецька УВП № 33 ).

Усі переможці були нагороджені кубками, грамотами та медалями. За результатами проведених змагань сформовано збірну команду органів та установ виконання покарань Чернівецької області для участі в Чемпіонаті ДПтС України.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »