Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
21.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

У Чернівецькій установі виконання покарань № 33 відбувся конкурс «кращий по професії»

Здійснення охорони ув’язнених і нагляд за їх поведінкою вимагає від співробітників Державної пенітенціарної служби України високої професійної майстерності та особливої підготовки.

З метою вдосконалення службової діяльності, оцінки знань нормативної бази, підвищення рівня професійної підготовки та якості несення служби, нещодавно в Чернівецькій установі виконання покарань № 33 відбувся конкурс на звання «Кращий по професії» серед молодших інспекторів відділу режиму та охорони установи.

В конкурсі за звання «кращого» взяли участь 16 молодших інспекторів, які представили чотири чергові зміни.

На початку учасники склали іспит на знання нормативної бази, який включав питання з основ кримінально – виконавчого законодавства, вимог наказів і вказівок ДПтСУ, порядок правомірного застосування зброї та спецзасобів під час виконання службових обов’язків. На другому етапі особовий склад демонстрував свої знання й уміння у вогневій і фізичній підготовці: стріляли на влучність, виконували нормативи по розбиранню - збиранню пістолета Макарова, підтягувались та віджимались.

За підсумками конкурсу начальник Чернівецької установи виконання покарань №33 підполковник внутрішньої служби Петро Лисак нагородив переможців почесними грамотами і побажав учасникам постійно вдосконалювати професійні навички та з честю виконувати свої службові обов’язки.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »