Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
22.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

Відбулися урочисті збори персоналу пенітенціарної служби Чернівецької області з нагоди 18-ї річниці створення кримінально-виконавчої служби України

21 квітня 2016 року з нагоди відзначення 18-ї річниці створення центрального органу виконавчої влади з питань виконання покарань пенітенціарії Чернівецької області провели святкові заходи.

В актовій залі Чернівецької установи виконання покарань № 33 відбулися загальні збори співробітників пенітенціарної служби області. Спочатку урочисто пролунав Державний гімн України, після якого з вітальним словом до працівників звернувся заступник начальника відділу ДПтС України в Чернівецькій області підполковник внутрішньої служби Богдан Громик, який від імені керівництва служби та відділу щиро привітав всіх присутніх з професійним святом, подякував за службу та побажав добра, миру, оптимізму, щастя і благополуччя у родинах. До привітань також долучився заступник начальника Чернівецької УВП № 33 підполковник внутрішньої служби Степан Гома.

Традиційно під час урочистих заходів найкращі співробітники були нагороджені подяками, цінними подарунками та отримали чергові спеціальні звання. Це є хорошим підтвердженням здатності персоналу відділу ДПтС України в Чернівецькій області та працівників підпорядкованих установ якісно виконувати всі покладені на них завдання.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »