Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
25.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

Пенітенціарії та засуджені Чернівецької області приєднаються до всеукраїнської соціально-екологічній акції «Зробимо України чистою разом!»

Нещодавно працівниками відділу ДПтС України в Чернівецькій області проведено робочу зустріч з обласним координатором громадської організації «Let`s do it Ukraine» Андрієм Голобородько, в ході якої було обговорено організаційні питання проведення акції «Зробимо України чистою разом», та визначено об`єкти, де буде проводитися прибирання, а саме: Чернівецький Обласний Музей Народної Архітектури та Побуту, парк «Жовтневий», та озеро біля дослідної станції.

Безпосередньо 23 квітня 2016 року, працівники пенітенціарної служби Чернівецької області та засуджені, які перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції взяли участь у всеукраїнській акції «Зробимо України чистою разом!». Разом із представниками громадських організацій та небайдужими Чернівчанами вони вирізали чагарники та збирали сміття. Весь непотріб було вивезено на міське сміттєзвалище. В результаті околиці озера, що біля дослідницької станції були очищені від сміття.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »