Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
27.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

У Сокирянській ВК № 67 засудженим вручили 10 паспортів

В Сокирянській виправній колонії відділу ДПтС України в Чернівецькій області (№ 67) особлива увага приділяється паспортизації засуджених, адже паспорт громадянина України є «квитком» для подальшого облаштування після звільнення. Працевлаштування, реєстрація за місцем проживання, вступ до шлюбу, можливість отримання субсидій чи соціальної допомоги – всі ці громадянські акти здійснюються на підставі первинного посвідчення особи.

Працівниками соціально-психологічної служби установи проводиться робота щодо необхідності виготовлення засудженим паспорту громадянина України, а якщо такий є, і знаходиться вдома, долучення його до особової справи. З метою виявлення осіб, які не мають паспортів та громадянства України, спільно з працівниками сектору Державної міграційної служби України Сокирянського району проводиться відповідний аналіз та вживаються необхідні заходи щодо оформлення посвідчення оособи.

Так, нещодавноу приміщенні класу з підготовки засуджених до звільнення, начальник сектору Державної міграційної служби України Сокирянського району Чернівецької області Анатолій Новоженя урочисто вручив десятьом засудженим виправного закладу паспорта громадянина України.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »