Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
27.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

Із засудженими Сокирянської ВК № 67 проведено ряд інформаційно-просвітницьких заходів до Дня Чорнобильської катастрофи

26 квітня 2016 року у зв’язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи та гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, формування національної свідомості і піднесення значення української історії в Сокирянській виправній колонії відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області (№ 67) із засудженими було проведено ряд інформаційно-просвітницьких заходів.

В бібліотеці установи відкрито тематичну експозицію. Викладачами загальноосвітнього навчального закладу проведений урок на тему: «Чорнобильський слід на землі, в долях, в душах…» та організовано написання засудженими творів-роздумів на тему: «Причини Чорнобильської катастрофи та її наслідки».

У відділеннях соціально – виховної та психологічної служби начальниками відділень проведені тематичні виховні години на тему: «Наслідки Чорнобильської катастрофи».

В клубі установи проведено огляд-конкурс тематичних малюнків засуджених. Відбувся перегляд відеофільму «Дзвони Чорнобиля», а у православному храмі та молитовному будинку установи віруючими засудженими проведені пам’ятні панахиди.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »