Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
04.05.2016
Державна пенітенціарна служба України

На Великдень у Чернівецькій УВП № 33 відбулися святкові заходи

У неділю 1 травня 2016 року Митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій завітав до Чернівецької установи виконання покарань № 33 аби привітати всіх ув’язнених і засуджених, які утримуються під вартою, з Великоднем та світлим Христовим Воскресінням. Священнослужителі Чернівецько-Буковинської єпархії відвідують Чернівецький виправний заклад кожного року.

У своєму зверненні до присутніх, Митрополит висловив щирі слова вітання з нагоди Воскресіння Христового та свята Пасхи, побажавши, щоб у серці кожної людини царювали радість і душевний спокій, а небо над головою завжди було мирним.

Разом із духовним наставником ув'язнених та засуджених привітав зі світлим Христовим Воскресінням і начальник відділу ДПтСУ в Чернівецькій області полковник внутрішньої служби Микола Георгійович Онофрейчук, побажавши їм завжди бути в гармонії зі своєю совістю, духовного очищення та повернення до законослухняного життя.

Окрім привітань всі особи, які перебувають в установі, з нагоди свята отримали Великодні подарунки. Митрополит Мелентій та керівник Чернівецької УВП № 33 Петро Лисак завітали до кожної камери та привітали особисто кожного, хто з тих чи інших життєвих обставин у це свято перебуває в установі.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »