Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
04.05.2016
Державна пенітенціарна служба України

У Сокирянській виправній колонії № 67 відсвяткували Великдень

З метою підвищення значення християнських традицій у духовному вихованні засуджених, формування у них терпимості та поваги до релігійних поглядів, обрядів та звичаїв свого та інших народів та з нагоди відзначення в Україні Великодня в Сокирянській виправній колонії відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області (№ 67) було організовано та проведено ряд духовно-просвітницьких заходів.

Так, традиційно, напередодні пасхальних свят проведено конкурс виробів декоративно-прикладного мистецтва засуджених установи. В даному конкурсі кожне відділення соціально-психологічної служби презентували по одному виробу. Найкращі вироби направлено до ДПтС України для подальшого їх презентування на щорічній виставці виробів декоративно-прикладного мистецтва засуджених під назвою «Великоднє Свято», яка відбудеться у виставковому залі Києво-Печерської Лаври.

29-30 квітня у відділеннях соціально-психологічної служби із засудженими проведено тематичні виховні та інформаційні години з використанням методичних матеріалів. За участтю педагогічного колективу загальноосвітнього навчального закладу для учнів 9 та 12 класів проведено тематичний урок на тему: «Народні традиції святкування Великодня», по кабельній мережі для всіх засуджених установи озвучено дану тему у вигляді радіолекції.

Безпосередньо 1 травня святкове Богослужіння та освячення пасок в православному храмі традиційно провели священнопротоірей Православної церкви Матковський Іван Сидорович, а в молитовному будинку – Диякон та Благовісник Церкви Євангельських християн-баптистів Солодухін Володимир Вікторович. Відбулась зустріч засуджених з проповідниками Церкви Адвенистів Сьомого Дня. В клубі установи проведено святковий концерт вокально-інструментального ансамблю з числа засуджених та перегляд відеофільму «Муки Христові». В кімнатах культурно-масової роботи відділень соціально-психологічної служби проводились змагання з шашок та шахів.

З святковим радіопривітанням для засуджених виступив начальник установи полковник внутрішньої служби Геннадій Мартинюк.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »