Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
06.05.2016
Державна пенітенціарна служба України

Працівники Чернівецької УВП № 33 привітали ветеранів з Днем Перемоги

На передодні свята – Дня Перемоги – начальник сектору по роботі з персоналом Чернівецької установи виконання покарань № 33 підполковник внутрішньої служби Вадим Кривой та Голова обласного осередку асоціації ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби України в Чернівецькій області Михайло Гаврилюк привітали від імені всіх пенітенціаріїв Буковини ветеранів кримінально-виконавчої служби України, які брали участь у бойових діях під час Великої Вітчизняної війни у 1941-1945 роках.

Зокрема, представники служби завітали в гості до полковника у відставці Полецького Олександра Олексійовича. Ветеран поділився з гостями своїми спогадами про страшні сторінки війни, про біль та радість перемоги над окупантами, розповів про мужність та героїзм тих, хто виборов для нас мир та світле небо над головою. Життєвий шлях Олександра Олексійовича складався не легко, отож про нього неможливо не згадати. На фронті втратив батька, брав участь у визволенні Києва, був поранений. Перемогу зустрів в Білорусії, в післявоєнні роки працював в органах внутрішніх справ, з 1973 по 1979 роки очолював Чернівецький слідчий ізолятор, загалом віддавши службі 36 років свого життя.

«Ці люди заслуговують на увагу, бо є справжніми героями та зразком для наслідування майбутніми поколіннями. Наш обов’язок шанувати та оберігати їх» - зазначив Вадим Кривой.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »