Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
10.05.2016
Державна пенітенціарна служба України

У Сокирянській ВК № 67 відбулися урочисті збори з нагоди відзначення 71-ї річниці з Дня перемоги у Великій Вітчизняній Війні

6 травня 2016 року в актовому залі для персоналу Сокирянської виправної колонії відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області (№ 67) проведено урочисті збори з нагоди відзначення 71-ї річниці з Дня перемоги у Великій Вітчизняній Війні.

На даний захід завітали ветерани війни та колишні співробітники установи Пилипчук Іван Григорович та Заболотний Борис Яковлевич. Шановані гості виступили із промовами присвяченими річниці та розповідями про військові дії в яких їм прийшлося брати участь.

Начальник колонії Мартинюк Геннадій Миколайович, також виступив із слова вдячності за докладені сили у визволенні нашої України від фашистських загарбників, а також вручив вельмишановним ветеранам подарунки до 71-ї річниці з Дня перемоги.

По закінченню даного заходу члени профспілкового комітету відвідали Суслова Бориса Прокоповича ветерана Великої Вітчизняної Війни, колишнього співробітника установи, який у зв’язку із станом здоров’я не мав змоги відвідати даний урочистий захід.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »