Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
17.05.2016
Державна пенітенціарна служба України

Заступник Голови ДПтС України Сергій Оміновський з робочим візитом завітав до Сокирянської виправної колонії № 67

16 травня 2016 року Сокирянську виправну колонію відділу ДПтС України в Чернівецькій області (№67) з робочим візитом відвідав заступник Голови державної пенітенціарної служби України Оміновський Сергій Миколайович.

Начальник установи Генадій Мартинюк проінформував Сергія Миколайовича про діяльність Сокирянської виправної колонії по всіх напрямках діяльності. У супроводі очільника відділу ДПтС України в Чернівецькій області полковника внутрішньої служби Миколи Онофрейчука, начальника установи Геннадія Мартинюка та директора підприємства Сергія Хабулі заступник керівника Служби ознайомився з виробничими потужностями підприємства та побував у гірничому цеху, де здійснюється видобуток каменю стінового та борошна вапнякового.

Після ознайомлення з діяльністю підприємства, Сергій Миколайович висловив своє бачення перспективи розвитку підприємства та разом з керівництвом відділу ДПтС України в Чернівецькій області і виправної колонії були обговорені шляхи подальшого підвищення ефективності функціонування підприємства установи.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »