Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
20.05.2016
Державна пенітенціарна служба України

Для під обліковців Сокирянського районного сектору КВІ проведено просвітницький відео лекторій

З метою профілактики венеричних інфекційних захворювань фахівцями з питань соціальної роботи Сокирянського районного сектору КВІ 16 травня 2016р. проведено просвітницький відео лекторій на тему: «Інфекційні захворювання, та шляхи їх передачі» спільно із працівниками Сокирянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Препелиця І.М., та з лікарем – дермавенерологом Сокирянської ЦРЛ Прокофєвою Г.С.

Присутнім надано в доступній формі інформацію щодо профілактики венеричних захворювань які передаються статевим шляхом та кожному учаснику роздано інформаційні буклети. Основною метою здійснення цього заходу було надати об’єктивну інформацію про інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом та способи запобігання інфікування. Розкриття проблем венеричних захворювань в Україні та Сокирянському районні.

Під обліковці мали змогу звернутись до працівників служб із рядом питань, які їх цікавили, також переглянули тематичний відеофільм про венеричні інфекційні захворювання їх наслідки та профілактику захворюваності.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »