Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
10.05.2016
Державна пенітенціарна служба України

УСокирянській ВК № 67 відбулося освячення оновленого Хреста біля православної церкви

В Сокирянській виправній колонії відділу ДПтС України в Чернівецькій області (№67) для засуджених створено необхідні умови для вільного віросповідання, проведення богослужінь і релігійних обрядів у відповідності до вимог чинного законодавства України. Зокрема, з 1992 року в колонії проводять релігійну діяльність віруючі Української Православної Церкви (Московського Патріархату). Для роботи православних віруючих в установі, в приміщенні адміністративного будинку, який знаходиться на території охороняємого об’єкту було виділено окреме приміщення, яке було обладнано як молитовну кімнату. В даній кімнаті могли розміститись 25 засуджених. З продовженням душепастирства православних віруючих в установі, кількість засуджених, які виявили бажання відвідувати відповідні літургії збільшилась, тому постало питання щодо будівництва на території установи

Будівництво храму було розпочато в 2004 році і здійснювалось силами засуджених установи у вільний від роботи час. Допомогу у будівництві надавали і віряни області.

8 травня 2007 року було завершено будівництво Православної Церкви та проведено її освячення на честь Ікони Божої Матері «Всех скорбящих Радости».

Під час цьогорічних травневих свят в установі відбулося освячення оновленого Хреста біля православної церкви. Слід зазначити, що даний Хрест був виготовлений і переданий до установи одним із колишніх засуджених, який під час відбування покарання в установі прийняв Хрещення.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »