Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
30.05.2016
Державна пенітенціарна служба України

У Сторожинці відбувся груповий захід для осіб, які перебувають на обліку в КВІ

Днями у Сторожинці відбувся груповий захід для осіб, які відбувають покарання, що не пов’язані із позбавленням волі та перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції Сторожинецького району, розпочав начальник Сторожинецького РВ КВІ підполковником внутрішньої служби Василь Катеринюк , який ознайомив присутніх із метою та порядком проведення даного заходу.

В рамках заходу присутні прослухали Лекцію щодо працевлаштування на тему: «В пошуках свого покликання», після чого працівники КВІ провели роз’яснювальну роботу із використанням преси, буклетів та брошурок серед засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі по темі лекції.

Наприкінці заходу слухачам розповіли про «Фази розвитку алкогольної залежності. Мотиви, наслідки та протистояння вживання алкоголю». Також в кінці даного заходу було зроблено підсумок роботи та запропоновано й надалі проводити подібні заходи із висвітленням питань, які турбують осіб, які відбувають покарання не пов’язані з позбавленням волі та перебувають на обліку в Сторожинецькому РВ КВІ.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »