Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
01.06.2016
Державна пенітенціарна служба України

Працівники Новоджністровського та Сокирянського підрозділів КВІ долучилися до Міжнародного Дня захисту дітей

У рамках відзначення свята Міжнародного Дня захисту дітей, працівниками Новодністровського МС КВІ та Сокирянського РВ КВІ, спільно з працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації та Сокирянського ВП, 01.06.2016 року для засуджених дітей, які мають проблеми із законом, що перебувають на обліку Новодністровського МС КВІ та Сокирянського РВ КВІ було проведено організаційно-профілактичний захід на тему: «Наші права – щасливе майбутнє».

Так, фахівець з питань соціальної роботи Новодністровського МС КВІ Федчишина Р.В. ознайомила присутніх дітей з основними документами про права дитини та людини, про їх права та обов’язки визначені Конституцією України та Конвенцією про права дитини, а фахівець Сокирянського РВ КВІ Микитюк В.В. розповів дітям про вік, з якого настає кримінальна відповідальність та особливості кримінальної відповідальності та покарання неповнолітніх.

Підсумовуючи бесіду, дітям продемонстрували відеоролик на зазначену тематику та надали інформаційно-довідкові буклети. Із не меншим зацікавленням неповнолітні підоблікові переглянули навчальний фільм «Мої права та обов’язки».

Варто зауважити, що неповнолітні виявили велику зацікавленість до проведеного заходу, участь у якому дає можливість розширити їх світогляд та коло інтересів.

Спостерігаючи за щирими посмішками дітей, приємно усвідомлювати важливість дій у даному напрямку роботи.

Фахівець з питань соціальної роботи

Новодністровського МС КВІ

Федчишина Р.В.

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »