Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
01.06.2016
Державна пенітенціарна служба України

Кіцманським районним сектором КВІ проведено культурно-масові та просвітницькі заходи присвячені Дню захисту дітей

Свята бувають різними, але найкраще ми проводимо ті свята, де відпочиває душа, де очі втішаються гарними виконавцями , а слух радують чудові пісні.

Саме таке свято – міжнародний день захисту дітей, яке уже 17 років святкують в Україні.

Тож 1 червня в день Святого Духа, і звичайно, в день захисту дітей в м.Кіцмань відбувся святковий концерт з нагоди такого свята. Кримінально-виконавчою інспекцією було організовано та проведено культурно-масові та просвітницькі заходи із запрошенням представників служб у справах дітей, центр соціальних служб сімї , дітей та молоді, представників управління освіти, представників ювінальної поліції, державних, громадських та релігійних організацій до даного заходу було залучено неповнолітніх осіб та осіб молодіжного віку перебуваючих на обліку .

Гарний настрій усім присутнім дарували юні учасники – аматори сцени: солісти – вокалісти дитячої вокальної студії «Буковина», вокальний ансамбль «Країна мрій» танцювальний колектив «Сузір’я»

А всі присутні які прийшли на свято неповнолітні з батьками, підтримували усіх виконавців гарними посмішками та оплесками.

Усі діти , які були в парку, спільно із органами місцевого самоврядування працівники кримінально-виконавчої інспекції пригощали морозивом, проводили конкурс на кращий малюнок.

На завершення старший інспектор Кіцманського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції Дутчак Віталій Валерійович побажав всім дітям здоров’я , успіхів у навчанні , гарних змістовних канікул та мирного неба над головою.

Начальник Новоселицького РС КВІ

ВДПтСУ в Чернівецькій області

підполковник внутрішньої служби

В.А.Цюпа

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »