Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
06.06.2016
Державна пенітенціарна служба України

Працівники територіальних підрозділів Новоселицького та Сокирянського кримінально-виконавчої інспекції підвищили свою майстерність у профілактичній роботі з неповнолітніми правопорушниками

На замовлення ДПтС України представники міжнародної організації «Право на здоров’я» тісно співпрацюючи з українською фундацією громадського здоров’я (УФГЗ) організували та забезпечили проведення семінару-тренінгу «Просвітницько-профілактична робота з підлітками, які перебувають у конфлікті із законом за програмою «Сходинки», та їх батьками за програмою «Сходинки здоров’я для батьків». Навчання проводились на базі туристично-оздоровчого комплексу Пуща Лісова, що на Київщині. У тренінговій програмі прийняли участь 50 учасників соціально-психологічного напрямку роботи територіальних органів управління ДПтСУ України (Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, м. Київ та Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська та Чернівецька області).

Тренери :

-Олена Кулаковська – лікар вищої категорії, медичний координатор проектів «Право на здоров’я».

-Ганна Остапчук менеджер соціальної квартири для вагітних та молодих матерів з дітьми раннього віку, які опинилися в складних життєвих обставинах».

-Катерина Сергеєва – координатор проектів, тренер Всеукраїнського громадського центру «Волонтер», сертифікований тренер з питань попередження агресивної поведінки підлітків та молоді.

-Марина Снітко адміністративний менеджер проектів Всеукраїнського громадського «Волонтер», кандидат педагогічних наук, старший викладач Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінчкнка.

Тренерки «Української фундації громадського здоров’я», у позитивно-плідному робочо-навчальному процесі презентували учасникам даного Проекту наступні сесії:

-особливості проведення тренінгу як просвітницько-профілактичної форми роботи з дітьми та підлітками;

-особливості профілактики ВІЛ-інфекції;

-профілактика туберкульозу;

-життєві цінності;

-попередження залежностей ПАР;

-презентація «Сходинки здоров’я для батьків»;

По закінченню триденного семінару-навчання учасники проекту мали змогу обговорити свою діяльність, обмінятися досвідом в роботі та захисти ти СЕРТИФІКАТИ, які дозволяють активно та цілеспрямованого працювати у новому напрямку.

Безмежно вдячні за надану можливість навчатись з релаксом та емоційно-моральним піднесенням Скіпальській Г.Б., директору представництва міжнародної організації Право на здоров’я в Україні. Журавель Т.В., голові виконкому Всеукраїнського громадського центру «Волонтер». Янчуку О.Б., начальнику департаменту кримінально-виконавчої інспекції та соціально-психологічної роботи з засудженими апарату ДПС України, які і оцінювали та сертифікували по завершенню навчання наші знання.

Нині перед нами стоїть завдання впровадити Програму на теренах Чернівецької області. Щодо проведення навчань за просвітницько-профілактичним модулем буде повідомлено додатково.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »