Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
13.06.2016
Державна пенітенціарна служба України

У Сторожинці відбувся груповий захід для осіб, які перебувають на обліку в КВІ

Нещодавно, у Сторожинці відбувся груповий захід (лекцію) для осіб, які відбувають покарання, що не пов’язані із позбавленням волі та перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції Сторожинецького району.

Захід розпочав начальник Сторожинецького районного відділу КВІ підполковником внутрішньої служби Василь Катеринюком, який ознайомив присутніх із метою та порядком проведення даного заходу. Тема: «РІВНІ ПРАВА – РІВНІ МОЖЛИВОСТІ НА РИНКУ ПРАЦІ».

В рамках заходу було звернуто особливу увагу на те, що засуджені які відбувають покарання не пов’язані з позбавленням волі повинні стати на шлях виправлення не будучи ізольованим від суспільства. Тобто суди надають людині яка здійснила проступок шанс виправитись за умови виконання нею порядку та умов відбування покарання не пов’язаного з позбавленням волі. Однак не всі засуджені усвідомлюють яка надана їм довіра судом та стають знову на злочинний шлях.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Сторожинецького РЦЗ Красовська О.М., надала присутнім особам інформаційно-консультативні послуги, з питань навчання, працевлаштування та перекваліфікації раніше набутої професії. Було роздано інформаційні матеріали, буклети. З неповнолітніми особами проведено профорієнтаційна робота, зорієнтована на навчання, та кожному засудженому, що задавали запитання, були надані вичерпні відповіді на задані запитання.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »