Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
22.06.2016
Державна пенітенціарна служба України

У Кіцманському районному секторі КВІ відбувся груповий профілактичний захід для підобліковців

У Кіцманському РС відбувся груповий захід (лекцію) для осіб, які відбувають покарання, що не пов’язані із позбавленням волі та перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції Кіцманського району.

Захід розпочав начальник Новоселицького районного відділу КВІ підполковником внутрішньої служби Віталій Цюпа, який ознайомив присутніх із метою та порядком проведення даного заходу. Тема: «ВІЛ-СНІД» інфекція директором Кіцманського РЦЗН Гордійчук Орися В.надала інформацію про інформаційно-консультативні послуги, з питань навчання, працевлаштування та перекваліфікації раніше набутої професії.

Психологом Новоселицького РВ КВІ Репужинською Веронікою О. була проведена просвітницько-профілактична робота із неповнолітніми особами по програмі «Сходинка» та їх батьками за програмою»Сходинки здоровя для батьків», та особами молодіжного віку які перебувають у конфлікті із законом, під час заходу проведено індивідуальне анкетування кожної особи а також, в рамках заходу було проведено лекцію-тренінг з учасниками заходу на тему «СНІД та ВІЛ – інфіковані, попередження цих хвороб». Проводились вправи направлені на активізування і виправлення початкового ставлення до проблем молоді та між особистих відносин, ставлення до свого здоров’я. Показано відеофільм на тему « Шлях до здорового способу життя» в якому відображено вплив навколишнього середовища на людину, а також вплив самої людини на своє здоров’я та шлях до зараження різними тяжкими хворобами при ураженій імунній системі. Висвітлено ризик смертності в Україні від даних хвороб.

На завершення людям було запропоновано та подаровано газети «Вічний скарб». Результати семінару-тренінгу та проведення аналізу, вказали на необхідність проведення наступних занять на, що всі погодились.

В рамках заходу було звернуто особливу увагу на те, що засуджені які відбувають покарання не пов’язані з позбавленням волі повинні стати на шлях виправлення не будучи ізольованим від суспільства. Тобто суди надають людині яка здійснила проступок шанс виправитись за умови виконання нею порядку та умов відбування покарання не пов’язаного з позбавленням волі. Однак не всі засуджені усвідомлюють яка надана їм довіра судом та стають знову на злочинний шлях.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »