Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
04.07.2016
Державна пенітенціарна служба України

Працівники КВІ проводять просвітницько-профілактичну роботу з підлітками

Відповідно до спільного плану навчання-стажування персоналу соціально-психологічного напрямку роботи КВІ ВДПтСУ в Чернівецькій області, на базі Чернівецького міського БФ «Нова сім’я» проведено «супервізію» з фахівцями соціальної роботи із суб’єктами пробації та психологами на тему: основи супервізії, професійний ріст персоналу, який здійснює соціально-психологічний напрямок роботи, якість в роботі;просвітницько-профілактична робота з підлітками, які перебувають у конфлікті з законом та їх батьками за Програмою «Сходинки здоров’я».

Персонал забезпечений інформацією для застосування в профілактичній роботі з підлітками, молоддю щодо ризикованих форм поведінки, таких як вживання різноманітних психоактивних речовин, численних та незахищених статевих контактів, що спричиняють зараження інфекціями, які передаються статевим шляхом, незапланованої вагітності. та дорослими особами (батьками) щодо сприяння усвідомленню батьками/опікунами підлітків, які перебувають у конфлікті з законом їх роль у профілактиці серед підлітків, ризикованої щодо здоров’я загалом та, зокрема, щодо інфікування ВІЛ, а також формування у них мотивації, відповідних знань та навичок для активного залучення до такої діяльності в електронному вигляді. Кожен персонально ознайомився з друкованими посібниками даної програми. В робочій групі обговорено ключові вправи тренінгових занять.

Після ознайомлення в індивідуальному порядку персоналом із суб’єктами пробації (за потреби) і інші тренінгові заняття за програмою «Сходинки» будуть опрацьовані 27 липня 2016 року під час проведення щомісячного планового навчання-стажування.

А також за підтримки міжнародної організації «Право на здоров'я» в Україні (Health Right International) вирішено питання щодо забезпечення усіх районних секторів та відділів КВІ ВДПтСУ в Чернівецькій області паперовими посібниками Програми що є вище вказаною. Роботу у даному напрямку продовжується.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »