Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
04.08.2016
Державна пенітенціарна служба України

Співробітники Новоселицького районного відділу КВІ ознайомилися з програмою «Сходинки»

Відповідно до плану навчань-стажувань персоналу кримінально-виконавчої інспекції ВДПтСУ в Чернівецькій області, 27 липня 2016 року відбулось остаточне ознайомлення з Програмою «Сходинки», «Сходинки здоров’я для батьків». Учасникам процесу (психологам та фахівцям з соціальної роботи із суб’єктами пробації) роз’яснено їхні ключові завдання щодо просвітницько-профілактичної роботи з підлітками, які перебувають у конфлікті з законом та їх батьками.

В ході проведення занять визначено, що найефективнішою формою навчання в групі з дітьми є все-ж таки тренінг. Після опрацьованого матеріалу визначено, що програма СХОДИНКИ є надійним ключем для того щоб відчинити замок до серця дитини. Правило №1, яке застосовуємо у своїй роботі з дітьми підліткового віку – «Навіть у самому поганому підліткові є зернина добра».

Персоналу, що здійснює соціально-психологічний напрямок роботи в КВІ ВДПтСУ В Чернівецькій області наведено приклади вправ для згуртованості групи, релаксацію, а також вправи, які відображають вплив і наслідки шкідливих звичок та шляхи зараження ВІЛ/СНІД інфекцією. Для батьків ключовою вправою обрано «Поділись цукеркою», в ході якої відпрацьовано важливість залучення батьків разом із дітьми до даної програми в розділі «Репродуктивне здоров’я». Окрім цього персонал отримав вичерпну інформацію з вуст психолога-консультанта денного реабілітаційного центру для молоді Чернівецького благодійного фонду «Нова Сім’я», Михайла Горука щодо тестування наших підопічних (засуджених) на гепатит С, ВІЛ/СНІД інфекцію, про безоплатну антиретровірусну терапію (анонімну), осіб з ВІЛ позитивним статусом, про харчування та юридично-соціальну допомогу таким особам.

Не покидаємо надії і на те, що за підтримки міжнародної організації «Право на здоров'я» в Україні (Health Right International) будуть забезпечені усі районні сектори та відділи КВІ ВДПтСУ в Чернівецькій області паперовими посібниками Програми СХОДИНКИ.

Реалізація даної програми запланована у всіх районних секторах та відділах КВІ ВДПтСУ в Чернівецькій області вже з серпня 2016 року.

Психолог Новоселицького РВ КВІ

ВДПтСУ в Чернівецькій області

Віроніка Репужинська

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »