Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
08.08.2016
Державна пенітенціарна служба України

Змагання конкурсантів навчального центру «Кращий за професією»

Відповідно до «Положення про навчальний центр при установі виконання покарань» затвердженого спільним наказом Міністерства освіти і науки України та Державної пенітенціарної служби України серед слухачів Сокирянського навчального центру (№ 67) при виправній установі виконання покарань відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області (№ 67) проводяться конкурси фахової майстерності «Кращий за професією» відповідно графіка, погодженого з керівництвом виправного закладу та затвердженого директором навчального центру.

До складу журі залучаються начальники відділень, заступники начальника установи та керівники виробничих підрозділів виправної колонії.

Так, в 2016 році з метою підвищення рівня фахової майстерності, удосконалення змісту практичних навиків при підготовці кваліфікованих робітників на базі виробничих дільниць установи вже проводено чотири конкурси фахової майстерності серед слухачів центру з таких професій, як: «Газоелектрозварювальник», «Столяр будівельний», «Токар» та «Оператор котельні».

Під час конкурсів засуджені давали відповіді на тестові завдання та теоретичні питання, а також виконували практичні завдання згідно навчальної програми.

Правильність відповідей учасників та якість виконання практичних завдань оцінювало компетентне журі з числа викладачів та майстрів навчального центру та адміністрації установи.

За результатами конкурсів видано наказ по навчальному центру та порушено клопотання перед адміністрацією установи щодо заохочення слухачів, які показали високий рівень підготовки та взяли участь у конкурсі професійної майстерності.

Слід зазначити, що з метою надання засудженим установи можливості отримання робітничих професій, забезпечення власного виробництва відповідними фахівцями на даний час в навчальному центрі готуються спеціалісти по десяти професіям: електрогазозварник, машиніст крана (кранівник), машиніст каменерізальних машин, оператор котельні, муляр, столяр будівельний, штукатур, маляр, токар, верстатник деревообробних верстатів.

Теоретичні заняття професійно-технічної підготовки проводяться в класах навчального центру, практичні – в спеціально відведених місцях на виробничих дільницях підприємства установи. По даним спеціальностям отримано ліцензію Міністерства освіти України, що дає право видавати особам, які пройшли курси навчання, свідоцтво державного зразка про набуття професії. Термін навчання від двох до шести місяців, в залежності від професії та відповідно до тематичних планів навчання затверджених Міністерством освіти і науки України, та робочих навчальних планів нових стандартів затверджених Департаментом освіти і науки, молоді та спорту України Чернівецької обласної державної адміністрації.

Тільки на уроках виробничого навчання та практичних заняттях слухачі навчального центру (№ 67) можуть опанувати ази майбутньої професії, виявити свої здібності, розкрити власні професійні можливості.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »