Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
22.08.2016
Державна пенітенціарна служба України

Працівники Сокирянського КВІ проводять інформаційно-просвітницькі лекції

Проблема професійної орієнтації молоді, в тому числі і учнів загальноосвітніх навчальних закладів, різко поглиблюються. Одним з головних кроків в житті кожної молодої людини є вибір професії. Від правильного вирішення питання "Ким бути?" - багато в чому залежить вся подальша доля людини. Це вибір, який робить кожен в юнацькому віці. Він має величезне значення для самої людини і важливий для суспільства.

Робота - це головна складова людського життя. Робота дає нам не тільки засоби до існування але й певне місце в суспільстві, значимості нашому життю. Якщо підліток вибирає професію випадково, то потім це викликає небажані наслідки для нього. Необґрунтований вибір професії може поставити людину перед фактом, що у неї відсутні передумови до виконання трудових функцій за обраною професією.

Наслідком цього може стати низька продуктивність праці, помилки і брак в роботі. А це в свою чергу викликає незадоволення обраною професією і починає пригнічуючи діяти на людину, що може призвести до психічних розладів.

З метою працевлаштування та навчання неповнолітніх засуджених осіб до покарань, що не пов’язані з позбавленням волі 12 серпня 2016 року фахівцем з питань соціальної роботи Сокирянського РВ КВІ ВДПтСУ в Чернівецькій області спільно з провідним фахівцем з питань зайнятості населення Сокирянського районного центру зайнятості Плінгей В.В було проведено інформаційно-просвітницькі лекції на теми: «Отримай актуальну робітничу професію – започаткуй власну справу» та «Як діяти молодій людині у пошуках роботи».

Неповнолітніх ознайомили з порядком та умовами отримання актуальних професій, які можна отримати за короткий час на базі районного центру зайнятості, а також надано рекомендації щодо працевлаштування, інформацію щодо статусу безробітних, корисні поради тим, хто шукає роботу та можливість навчання, методи підготовки до співбесіди з роботодавцями. Присутнім надано інформаційно-просвітницькі матеріали стосовно роботи та навчання в районному центрі зайнятості населення.

Фахівець (з питань соціальної роботи)

Сокирянського районного відділу КВІ

Ротар О.Ю.

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »