Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
25.08.2016
Державна пенітенціарна служба України

В установах виконання покарань Чернівецької області для засуджених відбулися заходи, приурочені до Дня Прапора та Дня Незалежності України

23-24 серпня 2016 року в установах виконання покарань Чернівецької області для засуджених відбулись святкові та урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.

У Сокирянській виправній колонії № 67 було проведено ряд виховних, просвітницьких та культурно-масових заходів, а саме: 23 серпня 2016 року Проведено урочисті збори персоналу установи під час яких відбулося відзначення співробітників колонії грамотами, подяками та пам’ятними відзнаками.

У відділеннях соціально-психологічної служби проведено виховні години присвячених історії державотворення та боротьби за незалежність України, подіям в Україні під час Революції Гідності, подвигу учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.

В бібліотеці установи відкрито експозицію, яка ілюструє сучасний етап розвитку України, де засуджені мали змогу черговий раз ознайомитись з історією України.

24 серпня 2016 року В православному храмі та молитовному будинку установи відбулися пам’ятні панахиди та молебні за Україну.

З метою фізкультурно – оздоровчого напрямку та організації корисної зайнятості засуджених проведено змагання засуджених з настільного тенісу. Переможців нагороджено грамотами та пам’ятними подарунками.

У відділеннях забезпечено перегляд засудженими телерепортажів з урочистих заходів, що проводились у святкові дні в місті Києві та обласних центрах.

У Чернівецькій установі виконання покарань № 33 проведено лекцію для засуджених відділення господарської обслуги на тему: «Державний прапор та інші державні символи України», а також «25 - річниця незалежності України.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »