Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
06.09.2016
Державна пенітенціарна служба України

У Заставні відбулася профілактична лекція для засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі

5 вересня 2016 року в приміщенні Заставнівського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції ВДПтСУ в Чернівецькій області працівниками кримінально-виконавчої інспекції спільно з працівниками районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено лекцію - бесіду з особами, які засудженні до покарань без позбавлення волі на тему : «Насильство в сім’ї та шляхи його попередження»

Метою проведення заходу є здійснення правовиховного впливу на засуджених неповнолітніх та осіб молодіжного віку, виховання у них поваги до оточуючих людей, вміння уникати конфліктних ситуацій та йти на компроміс.

Насильство визнано однією з найбільш розповсюджених у світі форм порушення прав людини. Без подолання цього соціально небезпечного явища неможливо створити умови для самореалізації людини, реалізації принципів рівних прав, свобод і можливостей. Прояви насильства в сім’ї не лише руйнують гармонію і злагоду в родині та спричиняють сімейне неблагополуччя, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом.

Начальник Заставнівського РС кримінально-виконавчої інспекції Шкоропада О.В. та фахівець ( з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації) кримінально-виконавчої інспекції Федорович О.І., детально зупинились на питаннях адміністративної та кримінальної відповідальності осіб за вчинення насильства в сім'ї, а також на проблемі рецидивної злочинності серед молоді та причинах, які штовхають цих людей вкотре переступити межу дозволеного.

Працівники районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в особі директора Гретчанної М.І. та головного спеціаліста Янків І.Д. ознайомили присутніх з актуальністю проблеми, основними видами насильства, наслідками жорстокого поводження з людиною.

Організатори зустрічі сподіваються, що подібні заходи сприятимуть формуванню у молодого покоління негативного ставлення до насильства, як у відношенні членів своїх сімей, так і суспільства в цілому, а також усвідомленні того, що за кожне вчинене протиправне діяння неминуче настане відповідальність.

Фахівець (з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації)

Заставнівського районного сектору КВІ

О.І. Федорович

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »