Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
13.09.2016
Державна пенітенціарна служба України

Уміння надати першу допомогу – дуже важливий навик

12 вересня 2016року на базі Путильського районного центру соціальних служби для сімї, дітей та молоді, Путильським районним сектором КВІ спільно з Путильською районною організацією Товариства Червоного Христа проведено інформаційно-просвітницькі захід за участю підлітків та молоді, які засуджені до покарань без позбавлення волі з метою допомогти переосмислити їм свою поведінку, направити їх енергію на добрі справи. Адже як прикро буває, коли з кимось із близьких трапляється нещасний випадок, а ми не знаємо, чим і як йому допомогти.

Кожна людина повинна володіти необхідним мінімумом знань і навичок для надання першої допомоги. Тому ми й провели експрес – заняття «Перша допомога» за участю районної організації товариство Червоного Хреста України для молодих людей, які перебувають в конфлікті з законом, під час якого вони ознайомилися з прийомами надання першої долікарської допомоги потерпілому, розглянули методи, що повинні застосовуватися в тих випадках, коли людина непритомніє, перестає дихати чи різко слабшає діяльність серця.

Уміння надати першу допомогу – елементарний, але дуже важливий навик. В екстреній ситуації він може врятувати чиєсь життя.

По завершенню було проведено анкетування підопічних з метою визначення ключових ціннісних орієнтирів. Результати анкетування будуть використані у подальшій роботі.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »