Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
14.09.2016
Державна пенітенціарна служба України

У Кіцмані відбулася лекція для осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі

12 вересня 2016 року Кіцманським районним сектором кримінально - виконавчої інспекції відділу ДПтСУ в Чернівецькій області, спільно із співробітниками Кіцманського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, представником релігійної організації та Головою Кіцманської районної організації Товариства Червоного хреста було проведено лекцію-тренінг із неповнолітніми та особами, які перебувають на обліку в Кіцманському РС кримінально - виконавчої інспекції відділу ДПтСУ в Чернівецькій області. Тема леккції: «Туберкульоз- соціально небезпечне інфекційне захворювання: профілактика та лікування».

Розпочався захід з виступу начальника Новоселицького РВ кримінально - виконавчої інспекції Віталія Цюпи, який довів до присутніх причини і наслідки захворювання на туберкульоз, а також наголосив про необхідність дотримання здорового способу життя та проходження заходів щодо профілактики туберкульозу.

Метою цільового групового заходу була просвітницько-профілактична програма «Сходинка» про найсучасніші методи лікування туберкульозу, де були присутні неповнолітні особи які опинилися у складних життєвих обставинах. Соціальним працівником Кіцманського РС кримінально-виконавчої інспекції, Олійником С.В., до учасників заходу доводились вправи цінності здоров’я, здорового способу життя, його впливу на благополуччя людини важливості відповідальної поведінки та виробити навички свідомого прийняття важливих життєвих рішень.

Представником Буковинської Конференції АСД відділу здоров'я, Кузьмич Г.І., була звернута увага слухачів на укріплення імунної системи людини, захисту організму людини від інфекційних хвороб та вірусів. Були охарактеризовані всі принципи здорового способу життя: свіже повітря, вода, сонце, фізичні вправи, відпочинок і збалансоване харчування.

Головним спеціалістом Кіцманського РЦ СССДМ, Чорним І.В., було донесено інформацію про шляхи передачі туберкульозу, наголошено на правилах гігієни побуту та акцентовано особливу увагу на режимі харчування і щоденному раціоні.

Кожному з учасників цільової аудиторії було доведено про заходи профілактики туберкульозу: щеплення (БЦЖ), дотримання особистої гігієни, ведення здорового способу життя та регулярне флюорографічне обстеження.

На завершення слухачам було запропоновано та подаровано буклети «Туберкульоз виліковний» де надано основну інформацію про туберкульоз (симптоматика, шляхи передачі, контакти для надання допомоги).

Результати семінару-тренінгу та проведення аналізу, вказали на необхідність проведення наступних занять на, що всі погодились.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »