Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
19.09.2016
Державна пенітенціарна служба України

Для засуджених, які перебувають на обліку у Сторожинецькому РВ КВІ провели груповий захід

16 вересня 2016 року у рамках просвітницько-профілактичної програми тренінгових занять з неповнолітніми «СХОДИНКИ», в приміщенні Сторожинецького районного сектору КВІ проведено груповий захід для підобліковців. Захід проведено спільно із Сторожинецьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Основну частину заходу, а саме тренінг проводили фахівець із соціальної роботи з суб’єктами пробації Данів Наталія Олегівна та директор РЦСССДМ Ткачук Мирослава Петрівна.

Після вправи « Знайомство» учасники були ознайомили із поняттям «безпека» та «залежність», а також із статистичними даними про рівень обізнаності про рівень безпеки дітей в Інтернеті.

Під час заходу використовувались різноманітні інтерактивні вправи, під час виконання яких учасники тренінгу мали можливість дізнатися про поняття Інтернет-залежності, ознайомитись із позитивними та негативними сторонами, які приносить Інтернет. Визначити можливі ризики із використанням особистої інформації в Інтернет – мережі. Тренінгові вправи дали можливість учасникам заходу зрозуміти ступінь важкості даної проблеми , визначити основні правила Інтернет-безпеки та поради для подолання інтернет-залежності.

Також, приділялась увага агресивним станам, які виникають і переносяться із соціальної мережі до реального світу та злочинному спілкуванні в Інтернет-мережі. Після перегляду та обговорення відеоролика на тему: « Дикий світ Інтернету », на завершення було роздано анкети « Рівень поведінки в Інтернеті», що дало змогу виначитися із рівнем поведінки кожного з учасників та подумати над тим, добре це чи погано.

Після чого учасники мали змогу отримати відповіді на ті запитання які їх цікавили та отримати консультацію від потрібних їм спеціалістів. Також, зроблено підсумок роботи та запропоновано й надалі проводити подібні заходи із висвітленням питань, які цікавлять та турбують осіб, які знаходяться на обліку в кримінально-виконавчій інспекції та органах внутрішніх справ.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »