Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
19.09.2016
Державна пенітенціарна служба України

На базі Новоселицького КВІ проведено просвітницько-профілактичний захід «Сходинки здоров’я»

19 вересня 2016 року на базі Новоселицького районного відділу кримінально-виконавчої інспекції ВДПтСУ в Чернівецькій області проведено просвітницько-профілактичний захід, з метою планової реалізації програми «Сходинки здоров’я». До групової тренінгової роботи залучено 10 осіб віком від 18 до 37 років. Розглянуто та проаналізовано дві теми : «Життя з ВІЛ-інфекцією», «Туберкульоз, як соціально-небезпечне інфекційне захворювання».

До участі у проведеному заході залучено голову Новоселицької районної організації ТОВ «Червоний Хрест», Глігор Марину Флоріанівну.

Мета заходу – усвідомлення цінності здоров’я у житті людини, підвищення рівня знань учасників про інфекції, які передаються статевим шляхом, в тому числі ВІЛ/СНІД, сприяння засвоєнню навичок їх профілактики, ВІЛ-тестування, а також життя з ВІЛ позитивним статусом, інформування щодо можливості отримати екстерну допомогу після можливого інфікування.

Після лекційно-практичної частини заходу, засудженим до покарання не пов’язаним із позбавленням волі забезпечено перегляд кінофільму «Не помились з мрією». Засуджені мали змогу, після трансляції фільму, самостійно визначитись та прокоментувати свої враження і почуття. З їхніх слів це бачення негативних наслідків наркотичної залежності та інфікування під час вживання ін’єкційних наркотичних речовин ВІЛ/СНІД інфекцією.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »