Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
21.09.2016
Державна пенітенціарна служба України

В Кельменецькому РС КВІ впроваджено просвітницько - профілактичну програму «Сходинки»

Дитяча злочинність є значною проблемою для суспільства та держави. Розуміючи соціальну небезпеку цього явища законодавство на всіх рівнях намагається попередити дитячу злочинність, а у випадку скоєння неповнолітніми злочинів – активізувати всі можливі методи, для того щоб перевиховати і не допустити скоєння нових злочинів даною категорією осіб.

У липні 2016 року розпочав діяти проект «Просвітницько-профілактична програма «Сходинки», це спеціально розроблений комплекс заходів який спрямований на попередження, подолання конкретної соціальної проблеми, або декількох пов’язаних між собою проблем шляхом підвищення рівня поінформованості, а також розвитку відповідних умінь і навичок у її учасників, який впроваджено у Кельменецькому РС КВІ.

19 вересня 2016 року в Кельменецькому РС КВІ була підібрана група з трьох неповнолітніх засуджених які перебувають на обліку КВІ згідно вікових та індивідуальних особливостей учасників.

Спільно з Кельменецьким РЦСССДМ з вищевказаною групою був проведений тренінг який містить інформацію про здоровий спосіб життя, можливості для розвитку особистості підлітка, спонукання до адекватного і найбільш повного пізнання себе та інших людей, у тренінгу використовувався інтерактивний підхід що дає можливість підліткам виробити навички відповідальної поведінки.

Важливим є те, що в процесі групової взаємодії учасники спілкуючись між собою, отримують нові знання, діляться враженнями, навчаються уникати ризикованих ситуацій, вирішувати конфлікти мирним шляхом.

Тренінгова просвітницько - профілактична програма «Сходинки» покликана створити сприятливу атмосферу в колективі підлітків для набуття важливих життєвих навичок безпечної поведінки і сприяти поведінковим змінам.

Фахівець (з питань соціальної роботи)

Кельменецького РС КВІ ВДПтСУ

Мамонов М.М.

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »