Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
27.09.2016
Державна пенітенціарна служба України

У Сокирянській ВК № 67 відбулися інформаційно-просвітницькі заходи присвячені дню народження Михайла Грушевського

З метою формування національної свідомості і піднесення значення української історії у вихованні засуджених в Сокирянській виправній колонії відділу ДПтС України в Чернівецькій області (№ 67) серед засуджених установи було проведено інформаційно-просвітницькі заходи присвячені дню народження видатного українського вченого та політичного діяча Михайла Грушевського.

За участю співробітників відділу соціально-виховної та психологічної служби установи, педагогічного колективу загальноосвітнього навчального закладу проведено тематичний урок з нагоди 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського. З метою популяризації творчої спадщини були задіяні його твори та наукові праці.

В бібліотеці установи відкрито експозицію з історії життя Грушевського, де засуджені краще могли ознайомитись з біографією та політичним шляхом видатного вченого.

У відділеннях соціально-виховної та психологічної служби серед засуджених проведено виховні інформаційні години присвячені науковій спадщині громадського та політичного діяча, Голови Центральної Ради Української Народної Республіки.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »