Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
03.11.2016
Державна пенітенціарна служба України

Співпраця фахівця з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації з Сокирянською виправною колонією №67

Днями в Сокирянській ВК-67 було проведено спільний захід з державними організаціями для осіб які звільняються з місця позбавлення волі по кінцю строку та умовно-достроково.

В заході взяли участь: заступник начальника Сакирянської ВК-67 з соціально-виховної роботи Дігтяр С.В., старший інспектор з питань звільнення засуджених Нікуліца О.В., фахівець з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації Микитюк В.В., директор РЦСССДМ Препелица І.М., провідний фахівець з питань зайнятості населення Плінгей В.В., представник з імміграційної служби Багрій Ю.А.

Метою даного заходу була підготовка осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, до звільнення з метою трудового і побутового влаштування таких осіб після звільнення за обраним ними місцем проживання.

В ході наради мною фахівцем з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації Микитюком В.В. було роз’яснено про заміну невідбутої частини покарання більш м'яким та відбування альтернативних покарань. Також надана інформація про співпрацю кримінально-виконавчої інспекції з безоплатною вторинною правовою допомогою та як її отримати.

Таким чином головна наша робота – це небайдужість, розуміння, обов’язковість розв’язання проблем аби не допустити вчинення повторних злочинів особами, які відбувають покарання.

Фахівець з питань соціальної роботи

із суб’єктами пробації Сокирянського РВ КВІ

Микитюк В.В.

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »