Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
12.12.2016
Державна пенітенціарна служба України

У Вижниці умовно засуджених вчили надавати першоу медичну допомогу

Коли трапляєтся нещасний випадок, час не на нашому боці. Постраждалому треба якнайшвидше надати ефективну допомогу, від якої часто залежить тривалість та важкість процесу відновлення його здоров’я, а можливо навіть і життя людини.

З цією метою 05.12.2016 р. для умовно засуджених до покарань не пов’язаних із позбавленням волі Вижницького РС КВІ фахівець з соціальної роботи У.Т.Кулакевич спільно із Головою Товариства Червоного Хреста О.В. Майстрюк проведено лекцію-тренінг на тему: ”Надання першої медичної допомоги” Учасникам було надано інформацію про головні принципи надання першої медичної допомоги при : обмороженні , опіках , укусах бджіл, кліща, серцевому нападі , отруєнні ,утопленні, при сильному ударі носа.

Засудженим на прикладі було показано , як з підручних матеріалів накладати джгут при кровотечах, як діяти при переломах кінцівок, виміряти артеріальний тиск без спеціального для цього мед. пристрою. Було роз’яснено, як поводитись на льоду, та рятувати потопаючого.

Проінформовано учасників про елементарні складові аптечки які мають бути в дома , автомобілі тощо.

В результаті лекції слухачі набули навичок надання першої медичної допомоги . По завершенню заходу усім учасникам були роздані буклети та листівки-пам’ятки.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »