Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
19.12.2016
Державна пенітенціарна служба України

До Сокирянської ВК № 67 на чолі з настоятелем Святовознесенського Банченського чоловічого монастиря, Єпископом Лонгіном – в миру Михаїлом Жаром відвідали ченці та дитячий хор чоловічого монастиря

Традиційно, напередодні святкування новорічних і різдвяних свят, засуджених Сокирянської виправної колонії відділу ДПтС України в Чернівецькій області (№ 67) на чолі з настоятелем Святовознесенського Банченського чоловічого монастиря, Єпископом Лонгіном – в миру Михаїлом Жаром відвідали ченці та дитячий хор чоловічого монастиря. Даний візит для засуджених виправного закладу вже котрий рік поспіль не став виключенням і цьогоріччя. Напередодні Дня Святого Миколая відвідувачі порадували засуджених новорічними подарунками та гарними різдвяними колядками.

Під час вручення подарунків звучать різдвяні колядки, новорічні привітання у виконанні дитячого хору. Після кожної пісні чи вірша - море авацій та аплодисментів. \

Владика звернувся до всіх присутніх в залі з словом божим та новорічними привітаннями. Побажав всім міцного здоров’я, миру та божого благословіння.

Засуджені щиро дякують Владиці та всім ченцям монастиря і діткам хору за свято, яке вони приносять в душі своїм відвідуванням, заздалегідь готуються до приїзду гостей, майструючи своїми руками сувеніри для діточок, які потім самі ж їм і роздають.

В завершенні даного дійства слова вдячності гостям, а також привітання зі святом Святого Миколая, Новим роком та Різдвом Христовим засудженим прозвучали і від начальника установи полковника внутрішньої служби Геннадія Миколайовича Мартинюка.

В православному храмі відбувся святковий молебень.

На даному заході були також присутні представники місцевого самоврядування – в.о. голови районної державної адміністрації Безкубський Петро Петрович, голова районної ради Козак Василь Васильович, міський голова Равлик Василь Степанович, директор місцевої телерадіокомпанії «СОК-FМ» Ростислав Бузило.

Слід відмітити, що багато засуджених після таких відвідувань переосмислюють своє життя, змінюють погляди і відповідно свою поведінку на краще.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »