Державна пенітенціарна служба
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
05.02.2014
Державна пенітенціарна служба України

В ПУТИЛЬСЬКОМУ РАЙОННОМУ ПІДРОЗДІЛІ КВІ ЗАСУДЖЕНИМ ПРОВЕЛИ ВІДЕОЛЕКТОРІЙ НА ТЕМУ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ.

03 лютого 2014 р. Путильським районним підрозділом кримінально-виконавчої інспекції ВДПтСУ в Чернівецькій області спільно із Путильським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено відео лекторій на тему: «Здоровий спосіб життя» з особами засудженим до альтернативних видів покарань. В даному заході взяло участь 13 осіб, віком від 18 до 45 років.

Метою зустрічі слугувало надання комплексу соціальних послуг, з’ясування нагальних проблем даної категорії, розвиток комунікативних навичок та формування почуття відповідальності, навичок здорового способу життя та надання інформації щодо шкідливості тютюнопаління та алкоголізму.

Директором центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді М. Фокшек проведено опитування аудиторії, щодо виявлення нагальних питань та визначення рівня дотримання молоддю здорового способу життя. Вона також зосередила увагу присутніх на тому, що у роботі працівників центру, фахівців з соціальної роботи важливим аспектом є впровадження усіх видів профілактики – не тільки правопорушень, але й соціально небезпечних хвороб, запобіганню конфліктних ситуацій.

Фахівці соціальної роботи Путильської територіальної громади продемонстрували присутнім відеофільм «Вплив згубних звичок на поведінку молоді» по завершенню якого, було жваве обговорення висвітлених проблем у відеофільмі та ставлення присутніх до даної проблематики.

Крім того, керівник апарату РДА М.Яків'юк надала практичні поради щодо оформлення запитів та довела до відома присутніх основні напрямки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації у сфері надання соціальних послуг.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
повернутись