Державна пенітенціарна служба
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
14.09.2015
Державна пенітенціарна служба України

На базі Путильського районного підрозділу КВІ відбулася спільна координаційна рада щодо питань взаємодії кримінально-виконавчої інспекції з державними, громадськими та релігійними організаціями

10 вересня 2015 року на базі Путильського РП КВІ у Чернівецькій області відбулася розширена спільна координаційна рада з питань взаємодії Путильського РП КВІ у Чернівецькій області з державними та громадськими, релігійними організаціями району. Даний захід відбувся за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Михайла Ямницького та керівника кримінально-виконавчої інспекції Руслана Кувіли. Участь у заході також прийняли представники РП КВІ Вижницького, Заставнівського, Кіцманського, Сторожинецького, Новоселицького, Герцаївського, Глибоцького районів та м. Чернівці.

Спілкуючись із присутніми представник інспекції області Руслан Кувіла акцентував увагу на основних аспектах роботи. Зокрема, він зауважив, що до Кримінального кодексу України внесено низку нових змін, альтернативних позбавленню волі, видів кримінальних покарань, а також передбачено можливість звільнення засудженого від відбування покарання з випробуванням за умови гарантії його виправлення без відбування покарання.

Далі він зупинився на питанні переорієнтації функцій кримінально-виконавчої інспекції, зокрема, зважаючи на внесені зміни утворення служби пробації, яка б мала більші правові та соціальні повноваження, та реально займалася б питаннями ресоціалізації засуджених.

Учасники зібрання обговорили сутність пробації, яка насамперед полягає у встановленні нагляду за засудженим з покладенням на нього певних зобов’язань й обмежень, без ізоляції його від суспільства. Представників кримінально-виконавчої інспекції області ознайомлено із європейським досвідом роботи служби пробації, яка істотно відрізняється від кримінально-виконавчої інспекції за своїми функціями, організацією діяльності, кадровим забезпеченням, методами роботи.

Також обговорено напрямки співпраці кримінально-виконавчої інспекції з соціальними інституціями Путильського району – РЦСССДМ, ССД, РЦЗ, КЗ «Путильська ЦРЛ», редакціями районної газети «Карпати» та місцевого радіомовлення, релігійними організаціями та конфесіями в питаннях ресоціалізації підобліковців.

На завершення наради представники обласної та районних інспекцій обмінялись думками та найкращими методиками, які позитивно зарекомендували себе у ході роботи.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
повернутись