Державна пенітенціарна служба
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
08.10.2015
Державна пенітенціарна служба України

У Путилі проведено просвітницький відео-лекторій з неповнолітніми та молоддю, засудженою до покарань без позбавлення волі

Нещодавно районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з кримінально-виконавчою інспекцією, сектором у справах молоді та спорту, районним центром зайнятості, за участю керівника апарату районної державної адміністрації Марії Яків'юк в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» проведено відео-лекторій та просвітницьке заняття із неповнолітніми та молоддю, засудженою до покарань без позбавлення волі.

В ході практичного заняття для учасників було проведено симулятивну гру під назвою «Моя громадська позиція», визначено потреби учасників та ознайомлено з можливостями для молоді на ринку праці. Метою даного заняття було сприяння усвідомленню цінностей як основи життєвого самовизначення, формування вміння конструктивної взаємодії та пошук себе на ринку праці.

Відеолекторій на тему: «Твоє здоров’я – у твоїх руках. Алкоголізм та його вплив на твоє здоров’я, проблема №1», запропонований представниками РЦСССДМ та заняття для неповнолітніх і молоді зібрали понад 17 чоловік. Після проведення відеолекторію учасники висловили свої враження щодо важливості профілактики ризикової поведінки, що дасть змогу замислитись над своїм майбутнім, зробити переоцінку своїх молодіжних пріоритетів та в подальшому не переступити межі Закону.

Також обговорили й основні причини здійснення правопорушень та злочинів серед осіб молодіжного віку на конкретних прикладах, розглянули шляхи їх вирішення. У своєму виступі інспектор Путильського районного підрозділу кримінально - виконавчої інспекції Олеся Гордей зосередила увагу аудиторії на правових наслідках у випадку вчинення ними нових злочинів та закликала не допускати порушень громадського порядку.

Крім цього, керівником апарату надано інформацію про роботу центру вторинної юридичної допомоги, представником районного центру зайнятості надано консультації з питань надання соціальних послуг центру, розповсюджено буклети: "Орієнтуємо на самозайнятість", "Інформаційно-довідкова телефонна система державної служби зайнятості "

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
повернутись