Державна пенітенціарна служба
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
22.01.2016
Державна пенітенціарна служба України

У Сокирянській виправній колонії № 67 відзначили День Соборності України

З метою консолідації суспільства навколо ідеї єдності держави, виховання у громадян патріотизму та гордості за героїчне минуле та сьогодення українського народу, а також піднесення значення української історії у вихованні осіб, позбавлених волі, формування їх національної свідомості та гідного відзначення Дня Соборності України 21 січня 2016 року в Сокирянській виправній колонії відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області (№ 67) у всіх відділеннях соціально-виховної та психологічної служби установи в системі виховних годин проведено інформаційно – просвітницькі заходи, присвячених цій даті.

За участю викладачів загальноосвітнього навчального закладу та співробітників соціально-виховного та психологічного відділу установи із засудженими проведено тематичні виховні та інформаційні години.

В бібліотеці установи проведено тематичну виставку з ілюстраціями процесу Соборності України – історії її законотворення.

22 січня 2016 року в православному храмі, який розташований на території установи відбулось богослужіння за Україну, її історичним подіям.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
повернутись