Державна пенітенціарна служба
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
29.03.2016
Державна пенітенціарна служба України

Працівники Новоселицького районного відділу КВІ взяли участь у коучінгу

28 березня 2016 року на базі НовоселицькогоРВ КВІ ВДПтСУ в Чернівецькій області проведено коучінг, в якому прийняли участь старший інспектор Новоселицького районного відділу КВІ майор внутрішньої служби Сергій Єфтеній, психолог Віроніка Репужинська, фахівець з соціальної роботи з суб’єктами пробації Світлана Гузун та психолог районного військового комісаріату Наталія Горбатюк. До даного заходу також було залучено психолога-методиста соціально-психологічної служби Новоселицького району – Тетяну Клічук.

Захід проводився з метою нейтралізації спорів, попередження конфліктних ситуацій, які ймовірно можуть виникнути в робочих колективах, а також підвищення рівня адаптованості, психологічної компетентності осіб, які займають керівні посади або працюють безпосередньо з людьми

Коучінг (тренерство), вишкіл – інструмент особистого і професійного розвитку. Іншими словами цілеспрямований розвиток людини, тобто мистецтво створення за допомогою бесіди й поведінки, середовища, яке полегшує рух людини до бажаних цілей так щоб воно приносило задоволення. Коучінг включає процес інтервізії, як метод прикладної психології що полягає у груповому обговоренні, взаємній консультації, обміну думками та досвідом в роботі. Інтервізію можна пояснити, як дружню підтримку та навчання.

Згодом планується проводити таку роботу (супервізійних, інтервізійних груп) і в наступних районних секторах та відділах кримінально-виконавчих інспекцій відділу ДПтСУ в Чернівецькій області.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
повернутись