Державна пенітенціарна служба
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
05.05.2016
Державна пенітенціарна служба України

Ресоціалізація засуджених до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі - пріоритет в роботі Новоселицького районного відділу КВІ

Як свідчить статистика - левова частка правопорушень, скоєних особами молодіжного віку, здійснюються в стані алкогольного сп'яніння, а також у зв'язку з відсутністю постійного місця роботи. З метою заохочення позитивних змін особистості засуджених до покарань, альтернативних позбавленню волі та вирішення проблем, що стали причинами девіантної поведінки, Новоселицький районний підрозділ кримінально-виконавчої інспекції ВДПтСУ в Чернівецькій області взаємодіє з широким спектром державних, громадських, благодійних організацій, релігійними громадами краю. На основі укладених угод, регулярно проводяться спільні заходи щодо вирішення питань працевлаштування підобліковців, надання їм соціальних послуг, здійснюється робота з профілактики різноманітних залежностей.

З цією метою, 4 травня 2016 р. Новоселицьким районним центром зайнятості населення спільно з Новоселицьким районним центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді на базі районного відділу кримінально - виконавчої інспекції проведено профілактичний захід для осіб, засуджених до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі.

З інформацією про послуги державної служби зайнятості присутніх ознайомила головний спеціаліст Новоселицького центру зайнятості Тетяна Руссу. Підобліковці дізнались про стан ринку праці в регіоні, актуальні робітничі професії, особливості процедури реєстрації та перелік послуг, які можна отримати, звернувшись до центру зайнятості за місцем проживання. Найбільше засуджені цікавились вакантними місцями у сфері сільського господарства, будівництва та транспорту. На всі питання присутніх Тетяна Миколаївна надала вичерпні відповіді. Крім того, увага аудиторії була акцентована на типових помилках під час складання резюме та тонкощах поведінки під час проходження співбесіди.

По закінченню зустрічі, серед засуджених були розповсюджені інформаційні брошури інформаційно-просвітницького та профілактичного характеру, які будуть нагадувати учасникам про проведений захід.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
повернутись