Державна пенітенціарна служба
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
13.05.2016
Державна пенітенціарна служба України

Начальник відділу по роботі з персоналом Сокирянської ВК № 67 проводить профорієнтаційну роботу

12 травня 2016 року співробітниками відділу по роботі з персоналом Сокирянської виправної колонії відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області (№ 67) проведено «агітаційну» зустріч із ліцеїстами Буковинського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, який дислокується у місті Новодністровськ.

Даний захід проведено з метою ознайомлення учнів із умовами та вимогами вступу до вищий навчальний закладів Державної пенітенціарної служби України.

Значну увагу було приділено порядку прийому та умовам вступу до Академії Державної пенітенціарної служби України, яка створена у жовтні 2015 року у м. Чернігові. Ліцеїсти дізналися про спеціальності за якими готують молодих фахівців у зазначеному навчальному закладі, особливості навчання, проживання, а також про організацію культурно-масової роботи та дозвілля курсантів.

Довідково:

Академія розпочала нову сторінку своєї історії відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 1111–р «Про утворення Академії Державної пенітенціарної служби».

У 2016 році Академія здійснює набір курсантів та студентів за спеціальностями: «Право», «Психологія». Навчання за направленням безкоштовне!

Сучасна матеріальна база навчального закладу складається з комп’ютерних класів, зали для конференцій, навчальних аудиторій, приміщень загальної та спеціальної бібліотек, спортивних зали, стрілецького тиру, їдальні, сучасного гуртожитку.

В усіх сферах діяльності навчального закладу широко використовуються сучасні інформаційні технології, створені електронні науково-освітні ресурси відкритого доступу. Навчально-виховний процес забезпечують 9 кафедр, де працюють досвідчені науково-педагогічні працівники.

В академії створені всі умови для активних занять фізичною культурою та спортом. Навчально-спортивна база включає спортивний та атлетичний зали. Академія має свій стрілецький тир та навчальний полігон. Функціонують секції рукопашного бою, боротьби самбо, вільної боротьби, футболу, гирьового спорту, волейболу.

На базі клубу академії працюють вокально-інструментальний ансамбль, гуртки художньої самодіяльності (театральний, вокальний, танцювальний), клуб веселих та кмітливих.

Детальніше: http://dps-academy.org


Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
повернутись