Державна пенітенціарна служба
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
17.05.2016
Державна пенітенціарна служба України

Заступник Голови ДПтС України Сергій Оміновський з робочим візитом завітав до Сокирянської виправної колонії № 67

16 травня 2016 року Сокирянську виправну колонію відділу ДПтС України в Чернівецькій області (№67) з робочим візитом відвідав заступник Голови державної пенітенціарної служби України Оміновський Сергій Миколайович.

Начальник установи Генадій Мартинюк проінформував Сергія Миколайовича про діяльність Сокирянської виправної колонії по всіх напрямках діяльності. У супроводі очільника відділу ДПтС України в Чернівецькій області полковника внутрішньої служби Миколи Онофрейчука, начальника установи Геннадія Мартинюка та директора підприємства Сергія Хабулі заступник керівника Служби ознайомився з виробничими потужностями підприємства та побував у гірничому цеху, де здійснюється видобуток каменю стінового та борошна вапнякового.

Після ознайомлення з діяльністю підприємства, Сергій Миколайович висловив своє бачення перспективи розвитку підприємства та разом з керівництвом відділу ДПтС України в Чернівецькій області і виправної колонії були обговорені шляхи подальшого підвищення ефективності функціонування підприємства установи.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
повернутись