Державна пенітенціарна служба
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
20.05.2016
Державна пенітенціарна служба України

Сокирянську ВК № 67 відвідав заступник прокурора Чернівецької області

18 травня 2016 року з робочим візитом Сокирянську виправну колонію відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області (№67) відвідали заступник прокурора Чернівецької області Дутковський Адріан Юрійович, прокурор прокуратури Чернівецької області Григірчик Сергій Іванович, керівник Кельменецької місцевої прокуратури Руснак Петро Анатолійович та прокурор Кельменецької місцевої прокуратури Тартус Дмитро Васильович.

У супроводі начальника виправного закладу полковника внутрішньої служби Геннадія Миколайовича Мартинюка та його заступників, представниками прокуратури було здійснено обхід житлових приміщень відділень соціально-психологічної служби, арештного дому, сектору максимального рівня безпеки, дільниці посиленого контролю, їдальні, клубу і бібліотеки для засуджених, а також ознайомлення з умовами, які створені для засуджених в установі щодо вільного віросповідання та доступу до глобальної мережі Інтернет. Заступник прокурора Чернівецької області Адріан Дутковський ознайомився з виробничими потужностями підприємства колонії та побував у гірничому цеху, де здійснюється видобуток каменю стінового та борошна вапнякового.

Під час візиту до установи було проведено і особистий прийом засуджених. За результатами обходу та особистого прийому скарг на умови утримання від засуджених не поступало.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
повернутись