Державна пенітенціарна служба
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
03.06.2016
Державна пенітенціарна служба України

На базі Чернівецької УВП № 33 відбулися навчально-методичні збори співробітників відділів інтендантського та комунально-побутового забезпечення

3 червня 2016 року на базі Чернівецької установи виконання покарань №33 відбулися навчально-методичні збори із заступниками начальників установ з інтендантсько-господарського та комунально-побутового забезпечення установ виконання покарань Чернівецької області.

В ході роботи учасники обмінялися практичним досвідом по кожному з напрямків діяльності, розглянули пропозиції щодо покращення рівня забезпеченості продуктами харчування та умов тримання ув’язнених та засуджених. Особливу увагу приділено стану проведення поточних ремонтів об'єктів комунально-побутового призначення, виконання планових показників спеціального фонду по забезпеченню господарськими товарами. Жваво обговорювалось і питання раціонального використання енергоносіїв та запровадження комплексу енергозберігаючих технологій в кримінально – виконавчих установах краю.

Під час зборів присутні мали нагоду оглянути об’єкти комунально-побутового призначення Чернівецької установи: харчоблоку, пекарні, овочесховища, котельні, кімнат довгострокових та короткострокових побачень, речового складу.

За результатами зустрічі підведені підсумки службової діяльності за І-й квартал 2016 року та визначені пріоритетні завдання на майбутнє.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
повернутись