Державна пенітенціарна служба
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
27.09.2016
Державна пенітенціарна служба України

Працівники КВІ Чернівецької області провели розширену нараду та відвідали історичний музей

26 вересня 2016 року на базі Новодністровського міського сектору кримінально – виконавчої інспекції відбулася виїзна розширена нарада працівників районних підрозділів кримінально-виконавчої інспекції Чернівецької області. До участі в нараді було запрошено представників міських органів поліції, прокуратури, а також державних, громадських та релігійних організацій.

Під час проведення заходу було розглянуто питання впровадження Закону України «Про пробацію» та підготовку і розгляд в судах досудових соціальних досліджень особистостості правопорушника, а також стан взаємодії підрозділів поліції з підрозділами КВІ при виконання покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. Обговорено стан організації роботи КВІ, сектору превенції, ювенальної поліції Новодністровського відділу поліції та центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді по виконанню вимог спільних наказів, щодо забезпечення спільного контролю за особами, засудженими до покарань без позбавлення волі.

Підсумовуючи роботу кримінально – виконавчої інспекції за 9 місяців 2016 року начальник Сокирянського районного відділу КВІ Віталій Мадей зазначив, що основним критерієм діяльності секторів залишається робота спрямована на недопущення повторних злочинів осіб, які стоять на обліку, та проведення з ними профілактичних заходів.

Після закінчення наради всі працівники кримінально-виконавчої інспекції області відвідали Новодністровський історичний музей, у якому ознайомились з комплексом різнопланових виставок і експозицій у таких залах: зала будівництва Дністровського комплексного гідровузла і розбудови міста Новодністровськ; зала-виставка «Старожитності рідного краю»; зала бойової Слави (періоди Великої Вітчизняної та Афганської воєн, АТО); галерея історії розвитку освіти міста; зала мистецтва і народної творчості.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
повернутись